Partnerzy

 

Producenci:

Rheinzink: Dachy, elewacje i rynny
Creaton: Dachówki
Rathscheck: Łupki naturalne, pokrycia dachowe i fasady
Roto: Okna dachowe
Velux: Rolety dachowe
IVT: Dachy spadziaste, dachy płaskie

 

Hurtownie:

Dek-Pol: Dachówki, rynny, izolacje
Wena: Pokrycia dachowe
Wasz Dach: Dachówki, rynny, okna dachowe

 

Internetowa Baza Firm Business Navigator

 

Dekarz

Firma ART DACH powstała w 1990 roku i na stałe zatrudnia 6 osób. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na dostarczaniu naszym Klientom produktu najwyższej jakości. Naszą główną dewizą jest najwyższa jakość, na dalszym planie stawiamy zaś ilość. Jesteśmy elastyczni - obiekty wykonujemy zarówno z własnego materiału jak i z powierzonego przez Klienta. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania - współpracujemy także z projektantem i konstruktorem wykonującym konstrukcję dachu komputerowo. Ciężką i rzetelną pracą zaskarbiliśmy sobie zaufanie naszych Klientów dzięki czemu powierza się nam pracę przy bardzo trudnych obiektach zabytkowych, w których się specjalizujemy. Jesteśmy mobilni - dlatego też efekty naszej pracy można oglądać na terenie całego kraju.

ART-DACH jako jedyny zakład w Wielkopolsce jest posiadaczem certyfikatu BLACHARZ JAKOŚCI wydany przez Firmę RHEIZINK i jest jej przedstawicielem. Mamy doświadczenie poparte wieloletnią obecnością na rynku, dzięki czemu wykonujemy dachy ze wszystkich dostępnych na rynku materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość, fachowość, dokładność oraz sumienność w wykonywaniu robót pokrywczych.

Wyrażamy nadzieję na to, że po zapoznaniu się z ofertą i dotychczas wykonanymi pracami naszej firmy dołączysz Drogi Gościu do grona zadowolonych z naszych usług Klientów.

Z poważaniem
Krystian Szmigiel